Naši klienti k nám jezdí i z více jak 200 km vzdálených míst. Ptáte se proč? Jde jim o nápady a design, které hledají a většinou v okolí nenachází. Jsme tým lidí, kteří se v oboru pohybuje od roku 1992 a skvěle se doplňuje. Cit pro detail, představivost a nápady, to je to co nás dělá výjimečnými.

6 grafiků, každý jiné cítění a styl a právě v tom je ta pointa. Naše nápady propojujeme a daří se nám tak tvořit zajímavé a nápadité návrhy. Stačí nám popsat přibližnou představu, nebo dokonce zaslat jen fotografie vašeho vozu, loga, fotky, texty a my pro Vás už vše vymyslíme. Vaši představu probereme ještě osobně nebo telefonicky a přes email zašleme vizualizaci. Není tedy nutností k nám kvůli návrhu jezdit a vy tak můžete ušetřit váš drahocenný čas a náklady na cestu.

Spousta inspirace také dnes můžete nalézt přímo na google v obrázcích, nebo na pinterest. V případě designu na vaše soukromé vozidlo zkuste použít slovní spojení “car wrap” a pokud se jedná o reklamní polep vozidla hledejte pod klíčovým slovem “advertising wrap”.