Pokud se chcete odlišit svým dopravním prostředkem využijte designové polepy aut, oslovte nás a vyjádřete nám Vaši vlastní představu úpravy. Pokud si nevíte s návrhem designu rady, jsme Vám plně k dispozici.

Nabízíme Vám možnost individuálního přístupu, odborné rady a nápady při tvorbě a realizaci designového polepu Vašeho vozidla.

Pro designové polepy aut používáme výhradně vysoce kvalitní materiály a poskytujeme odborně provedenou aplikaci potahových fólií. Každý zajímavý projekt je pro nás výzvou a další skvělou referencí. Nebuďte tedy zdrženliví ve Vašich představách.

Již třikrát jsme měli tu čest realizovat výjimečný projekt pro pořad Autosalon na TV Prima. Nejznámějším byla realizace grafického návrhu a následná reportáž ze samotné aplikace celopolepu na vozidlo Dacia Duster v designu zelené kůže hada. Celý projekt měl velmi kladný ohlas a tak došlo i na další natáčení, kde se tentokrát jednalo o zpracování grafického návrhu na driftovací Opel Opc. Samotná realizace byla provedena v našich pracovních prostorech za účasti kamery. Ostatně mrkněte na naše videa, kde můžete vidět, jak taková realizace polepu aut probíhá.