Značka www.polepaut.cz vznikla na základě dlouholeté působnosti naší společnosti Studio ALEŠ s.r.o. www.studio-ales.cz se specializuje na reklamní polep aut. Jedná se o velmi účinnou a efektivní reklamu. Výhodou oproti statickým typům reklamy je její neustálý pohyb v terénu a tudíž vysoké procento shlédnutí mnoha potencionálních zákazníků. A právě z těchto důvodů se investice na kvalitní a nápaditý reklamní polep aut určitě vyplatí.

Výrobou reklamy se již zabýváme od roku 1992. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a praxe v oblasti polepů dopravních prostředků. Na začátku se výroba orientovala pouze na jednoduché polepy aut z oblasti řezané reklamy. S příchodem nových technologií se možnosti tohoto odvětví reklamy rozšířili na výrobu celoplošných tisknutých polepů. Na silnicích dnes tak můžete potkat námi celoplošně polepené dopravní prostředky, které na sebe poutají pozornost svým neobvyklým designem.

Pro polep dopravních prostředků používáme kvalitní polymerické a lité fólie s životností 5 až 10 let. Po předchozí domluvě se zákazníkem jsme schopni na jeho přání polepit i několik automobilů za jeden den.

Ostatně mrkněte do naší galerie reklamních polepů vozidel, anebo navštivte naše stránky www.studio-ales.cz