Nejvyšší kvalita protislunečních autofólií

Od roku 2008 pro Vás aplikujeme tu nejvyšší kvalitu protislunečních autofólií německého výrobce Bruxsafol. Při tónování autoskel vašeho automobilu využíváme speciálních triků, znalostí a nářadí, díky kterým nemusíme žádná okna demontovat a zasahovat tak příliš do Vašeho vozidla.

Materiál pro tónování autoskel samozřejmě splňuje požadavky Ministerstva dopravy a je opatřen atestačním štítkem s osvědčením o provedené instalaci montážním střediskem.

https://polepaut.cz/wp-content/uploads/2019/05/tonování-oken-window-tinting-Bruxsafol-studio-ales-zatmaveni-skel-3-550x355.jpg
https://polepaut.cz/wp-content/uploads/2019/05/tonování-oken-window-tinting-Bruxsafol-studio-ales-zatmaveni-skel-550x355.jpg

Folie jsou vždy instalována na vnitřní stranu skla. Skla vozidel jsou zpravidla více či méně vypouklá a různých tvarů. Pro dosažení maximálního účinku a perfektního vzhledu je nutné, aby fólie byly instalovány profesionálně vyškoleným odborníkem, který má pro každý montážní případ optimální instalační techniku.

Výrobce automobilových fólií Bruxsafol garantuje doživotně barevnou stabilitu, žádný vznik prasklin a bublin a plnou funkčnost fólie. Bruxsafol montuje zadní sklo z jednoho kusu.

Nejvyšší řada autofólií Bruxsafol Ultra Performance zabrání průniku IR záření v rozmezí od 70 do 90%. Na kůži tak během cestování ve Vašem vozu neucítíte téměř žádné horko. Chrání Vás dokonale před teplem a také před případnými kožními problémy, způsobené slunečními paprsky. Tuto fólii montujeme především pro klienty, kteří chtějí maximální komfort a ochranu pro své děti nebo Vaše domácí mazlíčky.

https://polepaut.cz/wp-content/uploads/2019/05/tonování-oken-window-tinting-Bruxsafol-studio-ales-zatmaveni-skel-7-550x355.jpg
https://polepaut.cz/wp-content/uploads/2019/05/tonování-oken-window-tinting-Bruxsafol-studio-ales-zatmaveni-skel-5-550x355.jpg

Střední řada autofólií Bruxsafol HP Supreme je pak zlatou střední cestou, která spolehlivě funguje a zastaví 30 až 40% průniku infračerveného záření. Jedná se o cenově dostupnější variantu než nejvyšší řada Ultra Performance, která spolehlivě funguje. Pokud Vás zajímají konkrétní ceny přímo na Váš vůz, zašlete nám poptávku.

Galerie realizace tónování autoskel