Polepaut.cz se zaměřením na polep veškerých dopravních prostředků vznikl na základě neustále se zvyšujícího zájmu o naše služby v oboru reklamní grafiky a polepu aut. Polepaut.cz je bratrem studio-ales.cz jehož počátky sahají do roku 1991. Máme za sebou letité zkušenosti a praxi v oboru polepu aut a dopravních prostředků jako jsou reklamní a designové polepy, celopolepy – colorchange a ochranné fólie laku.

Neřadíme se mezi běžná standardní reklamní studia, respektive car wrappingové společnosti. Naši zákazníci nás oslovují především s požadavkem na nápadité zpracování grafických návrhů a kvalitní provedení aplikace. Polepaut klade důraz nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale rovněž nepodceňuje pečlivý výběr nejvhodnějších technologií a materiálů při výrobě. Výsledkem naší práce je velké množství spokojených zákazníků nejen z našeho regionu.

Obor car wrappingu se neustále velmi rychle rozvíjí a klade tak na naši firmu požadavky držet krok s nejnovějšími trendy za použití výhradně osvědčených a kvalitních wrapping vinylů od předních celosvětových výrobců jako jsou Avery, 3M, KPMF, ORACAL, Hexis, APA, Mactac.

Zájem našich zákazníků o námi poskytované služby nás přiměl k rozdělení se na dvě úzce spolupracující studia, kdy polepaut.cz se specializuje výhradně na polepy aut (colorchange) a aplikaci ochranných fólií laku.

„Profesionalita a individuální přístup na prvním místě“

Protože naše zkušenosti v oblasti celopolepů jsou dosti rozsáhlé, neváhejte se obrátit právě na nás s jakýmkoliv dotazem. Rádi Vám poradíme a splníme Vaše přání.

Aleš Urban

majitel firmy

https://polepaut.cz/wp-content/uploads/2019/04/studio-ales-car-wrap-polep-aut-celopolep-dodge-challenger-avery-color-flow-riptide-rushing-6-670x620.jpg

Výhody

PROFESIONALITA A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP NA PRVNÍM MÍSTĚ

Protože naše zkušenosti v oblasti reklam jsou dosti rozsáhlé, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Rádi Vám poradíme a splníme Vaše přání.

NEJNOVĚJŠÍ MATERIÁLY A NOVINKY V OBORU

Obor reklamy se neustále velmi rychle rozvíjí a klade tak na naši firmu požadavky držet krok s nejnovějšími trendy za použití výhradně osvědčených a kvalitních wrapping vinylů od předních celosvětových výrobců.

28 Let zkušeností

Polepaut.cz je bratrem studio-ales.cz jehož počátky sahají do roku 1991.

Široká nabídka služeb

Tvoříme reklamní a designové polepy, celopolepy – colorchange, ochranné a bezpečnostní fólie laku.