Dáváme vašemu vozu jedinečnou tvář. Stovky barevných odstínů fólií v provedení lesk, mat, satin, metallic, chameleon, brushed, carbon… Špičkové materiály, profi instalace. Dokonalá ochrana laku a snadná odstranitelnost i po 5 letech. Instalace během 1-2 dnů. Více jak stovky realizací.

2. místo na mistrovství ČR a Slovenska v car wrappingu.

Polepaut.cz se zaměřením na polep veškerých dopravních prostředků vznikl na základě neustále se zvyšujícího zájmu o naše služby v oboru reklamní grafiky a polepu aut. Polepaut.cz je bratrem studio-ales.cz jehož počátky sahají do roku 1991. Máme za sebou letité zkušenosti a praxi v oboru polepu aut a dopravních prostředků jako jsou reklamní polepy aut a designové polepy, celopolepy aut – colorchange a ochranné fólie laku.

Neřadíme se mezi běžné standardní car wrappingové společnosti.

Polepaut klade důraz nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale rovněž nepodceňuje pečlivý výběr nejvhodnějších technologií a materiálů. Výsledkem naší práce je velké množství spokojených zákazníků nejen z našeho regionu. Dáváme vašemu vozu jedinečnou tvář. Nabízíme více jak stovky barevných odstínů fólií v provedení lesk, mat, satin, metallic, chameleon, brushed, carbon.

  • profi instalace
  • špičkové materiály Avery, 3M, KPMF, ORACAL, Hexis, APA, Mactac
  • aplikace celopolepu aut během 1-2 dnů
  • více jak stovky realizací
  • dokonalá ochrana laku
  • snadná odstranitelnost i po 5 letech

Průběžně investujeme do profesionálních školení na nové technologie, pracovní postupy a speciální techniky. Ve spolupráci s dodavateli fólii naši společnost navštěvují jedny z nejlepších školitelů světa v oblasti car wrappingu. Samotnou aplikaci provádějí naši zaměstnanci a úzce spolupracující externisté, kteří polepili již stovky aut a mají ve svém oboru rozsáhlé zkušenosti a znají dokonale možnosti a limity používané fólie. Nabízíme Vám především dlouhodobé zkušenosti, perfektní znalost oboru a vyjímečný materiál s bezproblémovou odstranitelností. Náš tým wrapperů (lepičů) své řemeslo ovládá a snažíme se veškeré práce provést s maximální pečlivostí a na profesionální úrovni.

Obor car wrappingu se neustále velmi rychle rozvíjí a klade tak na naši firmu požadavky držet krok s nejnovějšími trendy za použití výhradně osvědčených a kvalitních wrapping vinylů od předních celosvětových výrobců jako jsou Avery, 3M, KPMF, ORACAL, Hexis, APA, Mactac. Naši zákazníci nás oslovují především s požadavkem na nápadité zpracování grafických návrhů a kvalitní provedení aplikace.

„Profesionalita a individuální přístup na prvním místě“

Proč použít Colorchange fólie?

Jedním z důvodů může být sjednocení firemního vozového parku. Stává se, že jednotlivé automobilky nenabízejí u svých modelů aut požadovaný odstín laku a zákazník tak vyřeší problém použitím fólie určené výhradně pro celopolepy aut.

Dalším důležitým faktorem je ochrana laku. Tyto speciálně vyvinuté 100 micronové fólie dobře chrání autolak proti odletujícím kamínkům, hmyzu a mechanickému poškození a uchovávají tak následnou prodejní hodnotu vozidla.

Velká většina zákazníků však nechává polepit své auto kvůli změně designu vozu. V neposlední řadě dochází k použití celopolepu aut kvůli zákonným důvodům. Typickým příkladem je povinné sjednocení všech vozidel taxi služby.

Neměli bychom také opomenout využití celoplošného polepu čistě pro reklamní účely. Tyto fólie je možné potisknout na velkoformátové tiskárně. Firmy tak nápaditým způsobem, mohou propagovat své výrobky a služby. Samotný tisk je v tomto případě navíc chráněn čirou laminací, která je nabízena v matném nebo lesklém provedení. Laminace chrání tisk proti mechanickému poškození a prodlužuje stálobarevnost inkoustů.

Co je však důležité, že při následném odstranění námi používaného materiálu pro celopolepy aut, nezůstávají zbytky lepidla na karoserii vozidla.Tyto fólie zajišťují vysokou tvárnost materiálu bez následného smršťování a zachovávají stálobarevnost a sytost barev. Díky tomu nerozpoznáte následné opravy jednotlivých dílů karoserie. Materiál je odolný vůči UV záření.

Karoserie vozidel mají složité tvary, samotná aplikace je velmi specializovaná činnost, náročná na přesnost, čistotu a odbornost, a proto pouze instalace provedená vyškoleným odborníkem je zárukou perfektního vzhledu a maximální životnosti. Na montáž je poskytována záruka 2 roky avšak na vozidle bez problémů vydrží i déle jak 5 let.

Protože naše zkušenosti v oblasti celopolepů jsou dosti rozsáhlé, neváhejte se obrátit právě na nás s jakýmkoliv dotazem. Rádi Vám poradíme a splníme Vaše přání.