celopolepy aut

CELOPOLEPY AUT

Dáváme vašemu vozu jedinečnou tvář. Stovky barevných odstínů fólií v provedení lesk, mat, satin, metallic, chameleon, brushed, carbon… Špičkové materiály, profi instalace. Dokonalá ochrana laku a snadná odstranitelnost i po 5 letech. Instalace během 1-2 dnů. Více jak stovky realizací. 2. místo na mistrovství ČR a Slovenska v car wrappingu.

polep aut

DESIGNOVÉ POLEPY AUT

Vlastní grafické studio. Oslovte nás s Vaším jedinečným nápadem, představou a my jej pro vás vytvoříme, zpracujeme vizualizaci a společně doladíme. V oboru se pohybujeme od roku 1992 a náš tým designerů má tak rozsáhlé zkušenosti, které si vzájemně předáváme a v nápadech tak ideálně doplňujeme.

ochrana autolaku

OCHRANNÉ FÓLIE LAKU

Pokud je pro Vás ochrana laku důležitá a nepřejete si zároveň měnit barvu vozu, pak je pro Vás ideální právě ochrana laku pomocí čiré PVC, anebo polyuretan fólie, která dokonale ochrání váš vůz.

https://polepaut.cz/wp-content/uploads/2019/07/car-wrap-design-studio-ales-polep-aut-reklama-na-auto-polep-aut-dodavky-metalltech-iks-racing-2-450x300.png

REKLAMNÍ POLEP AUT

V tomto jsme jedineční a patříme mezi špičku. Od roku 1992 se pohybujeme v reklamní oboru a 90% našich realizací jsou právě reklamní polep vozidel, které jsou naší specializací. Vše pro Vás vymyslíme, navrhneme, vytiskneme a aplikujeme na vaše vozidlo.

https://polepaut.cz/wp-content/uploads/2019/05/tonování-oken-window-tinting-Bruxsafol-studio-ales-zatmaveni-skel-4-450x300.jpg

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Chraňte sebe a především pak svoje děti, či vaše mazlíčky před nepříjemným horkem. Používáme jedny z nejlepších protislunečních fólií německého výrobce Bruxsafol. Tyto fólie dokáží zabránit průniku až 90% infračerveného záření. Dopřejte si komfort na vašich cestách.

https://polepaut.cz/wp-content/uploads/2019/07/car-wrap-design-studio-ales-polep-aut-reklama-na-auto-polep-aut-dodavky-realgeek-450x300.png

TVORBA GRAFICKÉHO DESIGNU

Naši klienti k nám jezdí i z více jak 200 km vzdálených míst. Ptáte se proč? Jde jim o nápady a design, které hledají a většinou v okolí nenachází. Jsme tým lidí, kteří se v oboru pohybuje od roku 1991 a skvěle se doplňuje. Cit pro detail, představivost a nápady, to je to co nás dělá výjimečnými.