Celopolep auta – Chevrolet camaro

Celopolep auta – Chevrolet camaro

Dáváme Vašemu vozu jedinečnou tvář. Stovky barevných odstínů fólií v provedení: lesk, mat, satin, metallic, chameleon, brushed, carbon… Špičkové materiály, profi instalace. Dokonalá ochrana laku a snadná odstranitelnost i po 5-ti letech. Instalace během 1 – 2 dnů. Více, jak stovky realizací.

Vyhráli jsme 2. místo na mistrovství ČR a Slovenska v car wrappingu.

Polepaut.cz se zaměřením na polep veškerých dopravních prostředků vznikl na základě neustále se zvyšujícího zájmu o naše služby v oboru reklamní grafiky a polepu aut. Polepaut.cz je bratrem studio-ales.cz, jehož počátky sahají do roku 1991. Máme za sebou letité zkušenosti a praxi v oboru polepu aut a dopravních prostředků, jako jsou reklamní a designové polepy, celopolepy – colorchange a ochranné fólie laku.

Nezařazujeme se mezi běžné standardní car wrappingové společnosti. Polepaut klade důraz nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale rovněž nepodceňuje pečlivý výběr nejvhodnějších technologií a materiálů. Výsledkem naší práce je velké množství spokojených zákazníků nejen z našeho regionu. Dáváme vašemu vozu jedinečnou tvář. Nabízíme více, jak stovky barevných odstínů fólií v provedení: lesk, mat, satin, metallic, chameleon, brushed, carbon.

  • profi instalace
  • špičkové materiály: Avery, 3M, KPMF, ORACAL, Hexis, APA, Mactac aplikace celopolepu během 1 – 2 dnů
  • více, jak stovky realizací dokonalá ochrana laku
  • snadná odstranitelnost i po 5-ti letech

Průběžně investujeme do profesionálních školení na nové technologie, pracovní postupy a speciální techniky. Ve spolupráci s dodavateli fólií naši společnost navštěvují jedny z nejlepších školitelů světa v oblasti car wrappingu. Samotnou aplikaci provádějí naši zaměstnanci a úzce spolupracující externisté, kteří polepili již stovky aut a mají ve svém oboru rozsáhlé zkušenosti a znají dokonale možnosti a limity používané fólie. Nabízíme Vám především dlouhodobé zkušenosti, perfektní znalost oboru a výjimečný materiál s bezproblémovou odstranitelností. Náš tým wrapperů (lepičů) své řemeslo ovládá a snažíme se veškeré práce provést s maximální pečlivostí a na profesionální úrovni.

Obor car wrappingu se neustále velmi rychle rozvíjí a klade tak na naši firmu požadavky držet krok s nejnovějšími trendy za použití výhradně osvědčených a kvalitních wrapping vinylů od předních celosvětových výrobců jako jsou Avery, 3M, KPMF, ORACAL, Hexis, APA, Mactac. Naši zákazníci nás oslovují především s požadavkem na nápadité zpracování grafických návrhů a kvalitní provedení aplikace.

„Profesionalita a individuální přístup na prvním místě.“