Vysoce čirá a lesklá ochranná fólie laku

Koupili jste si nový vůz a chcete zabránit nepříjemnému poškození laku karoserie svého automobilu? Námi nabízená vysoce čirá a lesklá ochranná fólie laku Vám dokonale ochrání lakované nárazníky, přední masku, prahy, blatníky, stupačky, sloupky, spoilery, prostory klik dveří, ale i světla, zrcátka a další části karoserie.

fólie Stoneprotect Carshield
ochranná fólie stoneprotect

Ochranná fólie laku nachází uplatnění především u nových aut a luxusních typů vozů. Dále u soukromých, ale i extrémně zatížených firemních aut, závodních, terénních, předváděcích a náhradních vozů, aut provozovaných leasingovými společnostmi, půjčovnami, taxislužbou apod.

Ochranná fólie laku šetří Váš vůz proti odletujícím kamínkům, před poškrábáním od větví, drobných kolizí na veřejných parkovištích, poškrábání od klíčů a prstýnků Vašich drahých protějšků. Výhodou je i zabraňující vznik koroze na aplikovaných místech.

https://polepaut.cz/wp-content/uploads/2019/04/studio-ales-car-wrap-polep-aut-celopolep-vinyl-wrap-Lotus-Evora-polyuretan-paint-protection-7-550x355.jpg
https://polepaut.cz/wp-content/uploads/2019/04/car-wrap-design-studio-ales-polep-aut-mercedes-GLE-350-silver-brushed-stoneprotect-2-550x355.jpg

Standardní PVC film je zcela transparentní, silný 100 micronů a svou ideální tloušťkou zaručuje téměř nerozpoznání na laku. Právě tato síla filmu dostatečně ochraňuje lak karoserie automobilu.

Tyto vysoce kvalitní, zátěžové, speciálně upravené ochranné fólie laku z hybridního PVC zajišťují vysokou tvárnost materiálu bez následného smršťování i při potahování velmi profilovaných dílů.

Film je UV stabilní, ale zároveň dovoluje UV paprskům proniknout skrze film. Po odstranění ochranné fólie laku tak nezanechá výrazné barevné změny na laku karoserie. Šíře materiálu 150 cm nám dovoluje jednotlivé díly karoserie udělat z jednoho kusu.

polep aut jeep rubicon
https://polepaut.cz/wp-content/uploads/2019/04/studio-ales-car-wrap-polep-aut-design-polyuretan-folie-ochranna-laku-porsche-GT3-suntek-3-550x355.jpg

Vyšší stupeň ochrany laku pak nabízí POLYURETAN ochranná fólie laku. Jedná se o zcela čirý materiál, který dodává laku ještě vyšší hloubku a nejvyšší možný stupeň ochrany laku. Samotná aplikace je poměrně technicky náročný úkon a cena tohoto luxusního materiálu je i logicky vyšší.

Orientační cena za celopolep celého vozidla se pohybuje okolo 75.000,- Kč bez DPH. V případě pak celé přední části (kapota, nárazník, blatníky a zrcátka) je přibližná cena 33 000,- bez DPH. Většinou se tato fólie aplikuje na luxusnější vozy a výjimečné kousky.

ochranné fólie na auto

Galerie realizací ochranné fólie