Naším hlavním předmětem činnosti je reklama. Během naší existence jsme však byli v některých případech požádáni zákazníky o aplikaci autofólií nebo okenních fólií. Z těchto důvodů se naše firma nechala v roce 1999 odborně vyškolit a obdržela tak osvědčeni o proškolení v montáži okenních fólií BRUXSAFOL a tím i povolení o užívání atestu č. 2319.

autofolie-1.jpg

Montáži se tedy věnujeme od roku 1999 a využíváme tak svých znalostí z oboru tvorby reklamy, která je tomuto odvětví velmi podobná. Pracujeme se Špičkovými fóliemi BRUXSAFOL. Okenní fólie Bruxsafol jsou materiálem špičkové kvality pro maximální nároky vyráběným americkou korporací BEKAERT SPECIALTY FILMS, LLC. BEKAERT SPECIALTY FILMS, LLC je vedoucí společnost na trhu fólií a inovátor v oblasti technologií.

 

Byla první, která přišla s technologií sputteringu.

BEKAERT SPECIALTY FILMS, LLC je členem International Window Film Association. V ČR jsou fólie Bruxsafol zastoupeny firmou SAFEX spol. s.r.o. již 10 let. Tyto fólie jsou samozřejmě atestované a schválené Ministerstvem dopravy a spojů a jsou respektovány i pojišťovnami. Každé námi polepené vozidlo, je vybaveno atestační známkou a majitel vozidla vždy obdrží osvědčení o montáži autofólie.

 

BRUXSAFOL na skla vozidla, které slouží jako doklad o změně vzhledu vozidla a může být na vyzvání policisty vyžádán pro kontrolu. Podobně je tomu i u okenních bezpečnostních fólií. K těmto fóliím vydáváme podobné osvědčeni o montáži bezpeč. atestované folie , které slouží jako doklad pro pojišťovny k uzavření smlouvy o pojištění objektu.

 

Způsob montáže

 

Instalace bez demontáže skel

Při instalaci autofólií na okna vašeho automobilu využíváme speciálních triků, znalostí a nářadí, díky kterým nemusíme žádná okna demontovat a zasahovat tak příliš do vašeho vozidla.

 

Instalace a záruky

Folie jsou vždy instalována na vnitřní stranu skla. Skla vozidel jsou zpravidla více či méně vypouklá a různých tvarů. Pro dosažení maximálního účinku a perfektního vzhledu, je nutné, aby fólie byly instalovány profesionálně vyškoleným odborníkem, který má pro každý montážní případ optimální instalační techniku.

 

Výrobce automobilových fólií Bruxsafol garantuje doživotně barevnou stabilitu, vznik prasklinek a bublin a plnou funkčnost fólie. Záruky na vady fólie jsou poskytovány a garantovány dovozcem výhradně při instalaci autorizovaným montážním pracovištěm.

 

Bruxsafol montuje zadní sklo z jednoho kusu

Fólie Bruxsafol lze velmi dobře tvarovat aniž by byla porušena struktura, funkčnost či design fólie. Všechna montážní pracoviště Bruxsafol jsou vyškolena k instalaci z jednoho kusu fólie. Pouze v krajních případech se montuje zadní okno z více dílů. Využívá se přitom speciálního triku, kdy fólie jsou napojovány v topení zadního okna a dochází tak k neviditelnému přelepu. Vytápění zadního skla není nijak omezeno.

 

Fólie Bruxsafol jsou atestovány

Protisluneční a bezpečnostní fólie Bruxsafol jsou atestovány ve státech EU. Vybrané fólie splňující podmínky vyhlášky jsou schváleny pro provoz v ČR.

 

Proč zvolit Bruxsafol

UV absorber je obsažen přímo v lepidle, což zajišťuje i ochranu samotné folie před změnou technických a optických vlastností vlivem UV - záření. Vynikající vlastnosti ochranných a bezpečnostních fólií prokazují jak provedené atestace, tak mezinárodní reference fólií.

 

Konstrukce bezpečnostních fólií je založena na více vrstvách což zajišťuje lepší pružnost a tedy odolnost fólie. Lepidlo fólií BRUXSAFOL je vyvinuto tak, že zajišťuje výrazně lepší přilnavost fólie na sklo, a tedy odolnost proti proražení.

 

Barevné odstíny většiny folií jsou dány druhem použitého kovu nikoli barvením polyesterů, čímž je zaručena dlouhodobá barevná stálost.

 

Nanášení kovů je prováděno metodou “sputtering” je tak docíleno rovnoměrného pokrytí, fólie mají lepší vzhled a nedochází k oddělování kovové vrstvy, jejich trvanlivost je tedy mnohem delší. Fólie jsou vyráběny z kvalitativně nejlepších komponentů, které jsou v současnosti dostupné= na světových trzích. (polyestery, lepidla, UV - absorbery, povrchy proti poškrábání) Snadná výměna a možnost rychlé opravy v případě rozbití skla, protože základní barevné odstíny jsou vyráběny již několik let beze změny a jsou standardně skladem.

 

MSC/SFI, výrobce fólií BRUXSAFOL, byla vždy známa jako vedoucí společnost na trhu a novátor v oblasti technologií. Společnost byla první, která přišla s technologií “sputterované” fólie, která je nyní preferována i ostatními výrobci v oblasti metalizování.

 

Technologie výroby MSC/SFI je na tak vysoké úrovni, že společnost obdržela prestižní cenu za průmyslový pokrok - cenu za technologii roku od AIMCAL (Association of Industrial Metallizers Coaters and Laminators). MSC/SFI je s necelými 30% pokrytí trhu vedoucí společností v oblasti okenních fólií a realizovala řadu prestižních zakázek po celém světě. MSC/SFI je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 9002. MSC/SFI je členem International Windows Film Association.

 

Novinka!

autofolie-2.jpg

Od roku 2008 jsme začali pracovat s novým typem autofólií a okenních fólií značky Sdi Global Window film.

S materiálem máme dobré zkušenosti. Fólie má antistatický povrch, který zamezuje při její aplikaci nachytání jemného prachu. Dobrá tvarovatelnost materiálu pak zkracuje dobu aplikace.Nejvíce používaný typ autofólie: NR Quick Dry PlusJedná se o nereflexní kouřové fólie, které nabízíme v 5-ti různých stupních tmavosti. Lepidlo Quick Dry Plus umožňuje rychlé vyschnutí fólie a snižuje riziko namrznutí v zimním období. Tato NR (non - reflective - nereflexní) fólie je výbornou volbou pro auta se zabudovanou anténou, příjmem GSM nebo GPS navigací, neboť snadno propouští (neodráží) signály družic a vysílačů.

Materiál samozřejmě splňuje požadavky Ministerstva dopravy a je opatřen atestačním štítkem s osvědčením o provedené instalaci montážním střediskem.

Pokud byste se rádi dověděli ještě více informací týkající se autofólií, můžete navštívit webové stránky: www.auto-folie.cz

 

autofolie-certifikat.jpg