Fólie na změnu barvy laku. Optimální řešení pro časově limitovanou a rychlou změnu barvy laku. Vhodná pro sjednocení barvy firemního autoparku, reklamní grafiku, tuning a ochranu laku. Použití fólie zároveň udržuje hodnotu vozu při jeho následném prodeji.

 

Jedná se o vysoce kvalitní, zátěžové, speciálně upravené fólie z hybridního PVC.

 

 

Proč použít Colorchange fólie?


Jedním z důvodů může být sjednocení firemního vozového parku. Stává se, že jednotlivé automobilky nenabízejí u svých modelů aut požadovaný odstín laku a zákazník tak vyřeší problém použitím fólie určené výhradně pro celoplošný polep aut.

 

Dalším důležitým faktorem je ochrana laku. Tato speciálně vyvinutá 100micronová fólie dokonale chrání autolak proti odletujícím kamínkům, hmyzu a mechanickému poškození a uchovává tak následnou prodejní hodnotu vozidla.

Velká většina zákazníků však nechává polepit své auto kvůli změně designu vozu. V současné době je na trhu nabízeno dostatečné množství barevných odstínů těchto kvalitních fólií, vč. luxusních odstínů barev jako je bílá a černá matná, několik metalických a duhových barev a různé typy karbonových fólií, které se často používají na různé doplňky jako spoilery, křídla a zrcátka.

 

polepy aut Bentley black matt car wrap studio ales

 

polepy aut Bentley luxury starlight white gold white car wrap studio ales

 

 

V neposlední řadě dochází k použití celopolepu kvůli zákonným důvodům. Typickým příkladem je povinné sjednocení všech vozidel taxi služby.

 

Neměli bychom také opomenout využití celoplošného polepu čistě pro reklamní účely. Tyto fólie je možné potisknout na velkoformátové tiskárně. Firmy tak nápaditým způsobem, mohou propagovat své výrobky a služby. Samotný tisk je v tomto případě navíc chráněn čirou laminací, která je nabízena v matném nebo lesklém provedení. Laminace chrání tisk proti mechanickému poškození a prodlužuje stálobarevnost inkoustů.

 

Co je však důležité, že při následném odstranění námi používaného materiálu, nezůstávají zbytky lepidla na karoserii vozidla.

 

Tyto fólie zajišťují vysokou tvárnost materiálu bez následného smršťování a zachovávají stálobarevnost a sytost barev. Díky tomu nerozpoznáte následné opravy jednotlivých dílů karoserie. Materiál je odolný vůči UV záření.

 

Odborná montáž


Karoserie vozidel mají složité tvary, samotná aplikace je velmi specializovaná činnost, náročná na přesnost, čistotu a odbornost, a proto pouze instalace provedená vyškoleným odborníkem je zárukou perfektního vzhledu a maximální životnosti. Výrobce udává doživotní záruku na stálobarevnost a funkčnost fólie. Na montáž je poskytována záruka 2 roky.

 

polepy aut BMW 3 coupé fluorescent yellow car wrap studio ales

 

polepy aut Ford Mondeo white matt car wrap studio ales

 

 

Technické parametry


tloušťka fólie: 100 mikronů

tloušťka lepidla: 18 mikronů

lepidlo: akryl (beze zbytku odstranitelný)

tažnost: 30N/mm2

teplota při montáži: +8 C až 50 C

teplotní stabilita: -40C až +90C

životnost 5-7 let

hořlavost: nesnadno zápalný materiál, samozhášecí

 

Fólie je dodávána v šíři 1,524m, což umožňuje potažení téměř všech dílů karoserie jedním kusem.