O Firmě

Polepaut.cz se zaměřením na polep veškerých dopravních prostředků vznikl na základě neustále se zvyšujícího zájmu o naše služby v oboru reklamní grafiky a polepu aut. Polepaut.cz je bratrem studio-ales.cz jehož počátky sahají do roku 1991.

 

Díky tomu máme za sebou letité zkušenosti a praxi v oboru polepu aut a dopravních prostředků jako jsou reklamní a designové polepy, celopolepy – colorchange, ochranné a bezpečnostní fólie laku.

 

 

Výsledkem naší práce je velké množství spokojených zákazníků v okolí nejen našeho regionu.

 

Obor reklamy se neustále velmi rychle rozvíjí a klade tak na naši firmu požadavky držet krok s nejnovějšími trendy za použití výhradně osvědčených a kvalitních wrapping vinylů od předních celosvětových výrobců jako jsou 3M series 1080, KPMF VWS, ORACAL 970-975, Hexis, APA, Mactac.

 

Zájem našich zákazníků o námi poskytované služby nás  přiměl k rozdělení se na dvě úzce spolupracující studia, kdy polepaut.cz se specializuje výhradně na polepy aut a ostatních dopravních prostředků.Díky tomu Vám můžeme nabízet nejnovější materiály a novinky v oboru.


„Profesionalita a individuální přístup na prvním místě“


Protože naše zkušenosti v oblasti reklam jsou dosti rozsáhlé, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Rádi Vám poradíme a splníme Vaše přání.

Aleš Urban
majitel firmy